rana varme
Kjetil Nilsen Rekve og Jørgen Åsland i Rana Varme & Klima ønsker å vokse i regionen og styrke sin posisjon som leverandør av energieffektive løsninger for både privat- og næringsmarkedet

Klar for klimavennlige grep

0000-00-00
Rana Varme & Klima AS er en ny aktør i regionen med fokus på energieffektive og moderne løsninger.

Selskapet tilbyr alt fra varmepumper og solskjerming til markiser og stilrene glassrekkverk, og leverer til både private og næringskunder.

– Vi er opptatt av å levere skreddersydde løsninger med høy kvalitet både på produkter og utførelse, sier Kjetil Nilsen Rekve og Jørgen Åsland, som driver bedriften sammen.

– Mange av kundene våre setter stor pris på rask oppfølging og personlig service.

I tillegg til privatmarkedet leverer Rana Varme & Klima også større luft-tilluft varmepumper tilnæringsbygg. Kundene får hjelp helt fra rådgivning til ferdig montert anlegg, og bedriften ser et stort potensial i å være totalleverandør i det lokale markedet.

– Vi har en ambisjon om å vokse sakte men sikkert, ansette flere og tilby enda flere tjenester fremover. Det skjer mye spennende på Helgeland, og vi vil være en synlig og relevant aktør i utviklingen.

Gjennom medlemskapet i Ranaregionen Næringsforening ønsker de å bygge nettverk og hente inspirasjon fra andre i næringslivet.

– Vi tror samarbeid lokalt gir verdi både for oss og kundene våre, sier Rekve og Åsland.

 

 

 

Medlemsprofiler
facebook

Siste nytt